• merhaba Ziyaretçi Android cihazlarda Oyun ve Uygulama Apk ve Xapk nasıl yüklenir bilmiyorsan eğer Apk yükleme Tıkla.
  • Konbuyu başlatan
  • AdminCP
  • #1

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
25 Ocak 2021
Mesajlar
3,655
Tepkime puanı
11
Puanları
38
angry-birds-2-android-thumb.jpg
Angry Birds 2 2.49.1 Apk Mod Gems Energy Data indir
Çevrimdışı

angry-birds-2-android.jpg

Angry Birds , tüm zamanların en büyük mobil oyun için sonradan geri döndü! Angry Birds 2, süper çarpıcı grafikler, zorlu çok aşamalı seviyeler, entrikacı patron domuzları ve daha da fazla yıkımla yeni bir sapan oyun çağını başlatıyor.

KUŞUNUZU SEÇİN!
Bu nihai sapan stratejisidir - bir sonra hangi kuşu fırlatacağınızı SEN SEÇİN! Ama bu işi kolaylaştırıyor, değil mi? YANLIŞ! Yumurtaların çırpılmasını önleyeceksen akıllıca seçim yapman gerekecek. Ayrıca, Destruct-O-Meter'ı doldurmak ve fazladan kuşlar kazanmak için blokları yok edin!

YENİ ÇOK KADEMELİ SEVİYELER!
Domuzcuk Adası'nı hiç böyle görmediniz - egzotik bitkiler, ilginç ayrıntılar ve birçok tehlikeyle dolu dudak uçuklatan büyüleyici seviyeler. Ve bu yaramaz domuzlar, gaganızın hemen altında sallanan kulelerini inşa ettikleri için, birçok seviyenin birden fazla aşaması var. Maalesef

MUHTEŞEM BÜYÜLER!
Blizzards, Hot Chilis, Golden Ducks ve diğer korkunç büyüler, bu dolandırıcı domuzlara karşı size ek bir avantaj sağlar. Ve ciddi bir yardıma ihtiyacın olduğunda, tahmin et kim domuzları parçalayan bir kamera hücresi yapacak? Doğru, bu sardalyayı seven Mighty Eagle. Ah evet!

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKU!
Arenada dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyun ve en sert kuş avcısının kim olduğunu görün. Her gün yeni turnuvalar oynayın, kuşlarınızı seviyelendirmek için tüyler kazanın ve gezegendeki en zorlu rekabetle yüzleşin. Oyun yüzü!

DEFEAT BOSS DOMUZLAR!
Piggy Island'da bazı ciddi kötü adamlar var ve onları alt etmek için sapan becerilerinize ihtiyaç var. Foreman Domuz, Şef Domuz ve kötü şöhretli Kral Domuz yumurtalarınızı saklamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Bunun yanına kalmasına izin mi vereceksin? Domuz etine bir ders verme zamanı.

—————————–
Keşfedin:
Takip edin:
—————————–

Angry Birds 2'yi oynamak tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Her iki durumda da, dolandırıcı domuzların üzerine yıkım yağdırmaya hazır olun!

Bu oyun şunları içerebilir:

  • 13 yaşın üzerindeki hedef kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
  • Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeline sahip oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen internete doğrudan bağlantılar
  • Rovio ürünlerinin ve ayrıca üçüncü şahısların ürünlerinin reklamları
Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve sonraki veri aktarım ücretleri geçerli olabilir. Oyun ilk kez oynandığında, ek içerik bir kereye mahsus indirilir.

Kullanım Koşulları: http://www.rovio.com/eula
Gizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy

NELER YENİ:
11'e yükseltin - yepyeni bir şapka etkinliğinde rock yapmanın zamanı geldi! Yeni Rock Band şapka setini toplayın ve Sweet Child o 'Swine Adventure'da yer alın!
Kurulum:
  1. "APK" cihazınıza yükleyin.
  2. " Com.rovio . baba ”klasörü“ SDCARD / android / obb ”içine kopyalayın.
  3. Oyuna girin.
Mod:
Sonsuz mücevherler
Sonsuz yaşamlar
Sonsuz Kara İnciler
Süper yıkım
Emo domuzları / otomatik imha


Güncelleme: 2021-01-28
Güncel Versiyon: 2.49.1
Dosya Boyutu: 67 MB | 45 MB | 140 MB
GOOGLE PLAY STORE MAĞZASI

Bağlantıları İndir:

APK Dosyası v2.49.1'i indirin

APK Dosyasını İndirin [Mod] v2.49.1
DATA Dosyasını indirin v2.49.1


Android Oyun indir
 
Son düzenleme:
Üst